Podporují mě

Mgr. Daniel Herman, ministr kultury ČR:

Eduarda Huliciuse znám již řadu let. Mohu ho doporučit jako svědomitého a odpovědného zastánce křesťanských hodnot i křesťansko-demokratické politiky. Díky mnohaleté praxi v Bruselu ví jak tyto hodnoty a politiky prosazovat od prvního dne svého zvolení. Bude dobrým zástupcem voličů, a přeji mu úspěch.
Daniel Herman (hermann.png)

 

PhDr. Ivan Gabal, poslanec:

Eduard je člověk, který potřebuje věci rozumět dříve, než se rozhodne. V tom je jeho vzdělání i akademický původ. V Evropském parlamentu po dvě období pracoval v týmu dvou poslankyň, které nikomu nedaly ani minutu navíc, aby si vydechl z návalu práce. Eduard proto Evropský parlament zná jako místo vysokého pracovního nasazení, jako multijazykový a kulturní Babylon a nekončící prostor snahy o uspořádání evropské politické rozmanitosti, aniž by ubylo pestrosti, historie a ohledu na místní tradice nebo dialekt. Eduard Evropský parlament v dobrém slova smyslu “umí”. Neznám nikoho druhého, komu bych důvěřoval více, kdykoli čemukoli z agendy EU nerozumím. A pokud chcete poslance, který ví, co se v EU děje a co je třeba udělat, abychom se neztratili, je Eduard Hulicius tím, komu můžeme svěřit kormidlo a nebát se ztroskotání. 

Ivan Gabal (Gabal.png)

MUDr. Zuzana Roithová MBA, europoslankyně za KDU-ČSL:

S radostí Eduarda podporuji. Jeho odpovědnou a důkladnou práci znám již řadu let a vím, že svou odborností, rozhledem a zkušenostmi patří mezí nejlepší kandidáty vůbec. Vím, že bude svědomitě a informovaně sloužit zájmům voličů. Umí naslouchat s otevřeným srdcem a bystrou myslí a ví jak pomoci.

Zuzana Roithová (roithova.jpg)

Ing. arch. Jan Kasl, primátor Prahy 1998-2002:

Eduarda jsem poznal asi před 12 lety a již tehdy na mne silně zapůsobila jeho výborná orientace v otázkách EU. Po desetiletí praxe je výborným znalcem unijního prostředí a v EP může přesvědčivě hájit národní zájmy i spoluvytvářet politiku spolupráce. Je prototypem moderního mladého Evropana, který vidí za horizont českého rybníčku a nebojí se evropského moře.

Jan Kasl (jankasl.jpg)

PhDr. Jana Hybášková, velvyslankyně EU v Iráku:

Je mi ctí doporučit Eduarda. Je jedním z daleka nejzkušenějších Čechů v Bruselu, nejlepších Evropanů, které znám. Díky obrovskému vzdělání rozumí pozici ČR v Evropě. Díky jeho víře a morálce v něm vidím jistotu, že bude pro naši zemi prosazovat její opravdové a trvalé zájmy.

Jana Hybášková (hybaskova.jpg)Tvorba INTERNETOvých stránek